Vyhledávání dovolené v Portugalsku

Last Minute Azorské ostrovy

Last Minute Azorské ostrovy

Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů

6.12. - 13.12.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
29 690 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Azorské ostrovy, Portugalsko, v ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 6. prosince do úterý 13. prosince 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů, který je aktuálně na prodej online v ceně 29690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute, zima 2022/2023, poznávací zájezdy.

Azorský ostrov Sao Miguel s výlety - Azorské ostrovy Last Minute

Azorský ostrov Sao Miguel s výlety

6.12. - 13.12.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
31 690 Kč

Dovolená Portugalsko Super Last Minute 2022 v lokalitě Azorské ostrovy, Portugalsko, v Azorský ostrov Sao Miguel s výlety, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 6. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 13. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 31690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute, poznávací zájezdy.

Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů - Azorské ostrovy Last Minute

Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů

13.12. - 20.12.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
29 690 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Azorské ostrovy, Portugalsko, v ubytovacím zařízení Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 13. prosince do úterý 20. prosince 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Trekking mezi vulkány Azorských ostrovů, který je aktuálně na prodej online v ceně 29690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute, zima 2022/2023, poznávací zájezdy.

Azorský ostrov Sao Miguel s výlety - Azorské ostrovy Last Minute

Azorský ostrov Sao Miguel s výlety

13.12. - 20.12.2022
Snídaně
✈ Praha

 
 
31 690 Kč

Dovolená Portugalsko Last Minute 2022 v lokalitě Azorské ostrovy, Portugalsko, v Azorský ostrov Sao Miguel s výlety, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 13. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 20. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 31690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute, poznávací zájezdy.

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon - Azorské ostrovy Last Minute

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon

17.5. - 26.5.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
39 980 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Azorské ostrovy, Portugalsko, v ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 17. května do pátku 26. května 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 165 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, který je aktuálně na prodej online v ceně 39980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute, jaro 2022/2023, poznávací zájezdy.

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon se slavnostmi Sv. Jan - Azorské ostrovy Last Minute

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon se slavnostmi Sv. Jan

22.6. - 1.7.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
39 980 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2023 v lokalitě Azorské ostrovy, Portugalsko, v Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon se slavnostmi Sv. Jan, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 22. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 1. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 201 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 39980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute, poznávací zájezdy.

Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů) - Azorské ostrovy Last Minute

Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů)

7.7. - 20.7.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
59 980 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Azorské ostrovy, Portugalsko, v ubytovacím zařízení Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů) , v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. července do čtvrtka 20. července 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 216 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Azorské ostrovy - turistický a poznávací okruh (5 ostrovů), který je aktuálně na prodej online v ceně 59980,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute, léto 2022/2023, poznávací zájezdy.

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon - Azorské ostrovy Last Minute

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon

27.7. - 5.8.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
39 980 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2023 v lokalitě Azorské ostrovy, Portugalsko, v Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 5. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 236 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 39980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute, poznávací zájezdy.

AZORY - Sao Miguel - Terceira 2023 - Azorské ostrovy Last Minute

AZORY - Sao Miguel - Terceira 2023

31.8. - 7.9.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
37 500 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Azorské ostrovy, v ubytovacím zařízení AZORY - Sao Miguel - Terceira 2023 , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 31. srpna do čtvrtka 7. září 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 271 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu AZORY - Sao Miguel - Terceira 2023, který je aktuálně na prodej online v ceně 37500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute, léto 2022/2023, poznávací zájezdy.

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon - Azorské ostrovy Last Minute

Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon

22.9. - 1.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
39 980 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2023 v lokalitě Azorské ostrovy, Portugalsko, v Azorské ostrovy - malý okruh a Lisabon, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 22. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 1. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 293 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 39980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 10 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute zájezdy Azorské ostrovy. Garance nejnižší ceny. Nabídka zájezdů do portugalské destinace Azorské ostrovy. Last Minute Azorské ostrovy.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Portugalsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Portugalsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Last Minute Azorské ostrovy žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Portugalsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Portugalsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Azorské ostrovy 2023, Azorské ostrovy Invia, Azorské ostrovy letecky, Azorské ostrovy zájezdy, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Portugalska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Portugalsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Portugalska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Portugalsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-portugalsko.cz , všechna práva vyhrazena.