Vyhledávání dovolené v Portugalsku

Ubytování v soukromí Algarve

Ubytování v soukromí Algarve

Vila Branca By Águahotels

2.4. - 9.4.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
18 909 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Vila Branca By Águahotels s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. dubna do úterý 9. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 189 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Branca By Águahotels, který je aktuálně na prodej online v ceně 18909,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve ubytování v soukromí, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

4.4. - 11.4.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
18 019 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Vila Branca By Águahotels, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. duben 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. duben 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 191 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18019,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

11.4. - 16.4.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
 
19 319 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Vila Branca By Águahotels s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. dubna do úterý 16. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 198 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Branca By Águahotels, který je aktuálně na prodej online v ceně 19319,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve ubytování v soukromí, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

11.4. - 18.4.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
24 299 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Vila Branca By Águahotels, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. duben 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. duben 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 198 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 24299,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Apartamentos Do Parque

Apartamentos Do Parque

13.4. - 20.4.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
22 109 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Apartamentos Do Parque s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 13. dubna do soboty 20. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 200 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartamentos Do Parque, který je aktuálně na prodej online v ceně 22109,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve ubytování v soukromí, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

13.4. - 20.4.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
22 019 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Vila Branca By Águahotels, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. duben 2024 a návratem/příjezdem: sobota 20. duben 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 200 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 22019,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

16.4. - 23.4.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
 
18 769 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Vila Branca By Águahotels s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 16. dubna do úterý 23. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 203 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Branca By Águahotels, který je aktuálně na prodej online v ceně 18769,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve ubytování v soukromí, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Algarve - Apartamentos Do Parque

Apartamentos Do Parque

16.4. - 21.4.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
18 959 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Apartamentos Do Parque, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 16. duben 2024 a návratem/příjezdem: neděle 21. duben 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 203 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18959,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

20.4. - 25.4.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
23 759 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Vila Branca By Águahotels s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 20. dubna do čtvrtka 25. dubna 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 207 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Vila Branca By Águahotels, který je aktuálně na prodej online v ceně 23759,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve ubytování v soukromí, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Apartamentos Do Parque

Apartamentos Do Parque

23.4. - 30.4.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
 
21 439 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Apartamentos Do Parque, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. duben 2024 a návratem/příjezdem: úterý 30. duben 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 210 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 21439,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 49 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny ubytování v soukromí Algarve - Portugalsko 2023/2024. Nabídka 150 zájezdů do portugalské destinace Algarve a Last Minute zájezdy Portugalsko. Ubytování v soukromí Algarve.

Algarve je oblast, která patří mezi nejoblíbenější turistické cíle Portugalska. Překrásné algarvské pobřeží je přímo požehnané stále slunečným počasím, jež je vyhledávaným místem zejména rodinami s dětmi poskytujících jim spoustu lákadel. Návštěvníci zde mohou např. využít vzrušující vodní parky, či si mohou zajít do zoologické zahrady ve městě Lagos nebo Omega, navštívit historické maurské hlavní město Silves nebo se jen tak projet ve vláčku či na lodi, zejména v okolí Lagosu, kde se nalézají obdivuhodné skalní útvary a jeskyně. Milovníci pěší turistiky nechť ať zamíří do lesů Serra de Monchique.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Portugalsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Portugalsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Portugalsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Portugalsku? Vybírejte pobyt v Portugalsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Algarve 2023 nebo Algarve 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Algarve 2023 nebo First Minute Algarve 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Algarve levně nebo luxusní dovolená Algarve.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Portugalsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Algarve si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Portugalsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Portugalsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Portugalsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Algarve. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Algarve. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Algarve, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Portugalsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Portugalska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Portugalsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Algarve.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Portugalsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Portugalsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Algarve za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Portugalsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Algarve.

Zajímá vás jak draho je v Portugalsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Portugalsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Portugalsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-portugalsko.cz , všechna práva vyhrazena.