Vyhledávání dovolené v Portugalsku

Dovolená Algarve - červen 2024

Dovolená Algarve - červen 2024

Monica Isabel Beach Club

1.6. - 8.6.2024
All Inclusive
✈ Mnichov

 
 
44 079 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Monica Isabel Beach Club s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. června do soboty 8. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 249 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Monica Isabel Beach Club, který je aktuálně na prodej online v ceně 44079,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve v červnu, léto 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Algarve - červen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

1.6. - 8.6.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
36 989 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Pedras Da Rainha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 8. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 249 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 36989,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve v červnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Salgados Beach Villas

Salgados Beach Villas

4.6. - 11.6.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
44 079 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Salgados Beach Villas s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 4. června do úterý 11. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 252 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Salgados Beach Villas, který je aktuálně na prodej online v ceně 44079,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve v červnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Apartamentos Do Parque

Apartamentos Do Parque

4.6. - 9.6.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
24 209 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Apartamentos Do Parque, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 4. červen 2024 a návratem/příjezdem: neděle 9. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 252 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 24209,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve v červnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

4.6. - 11.6.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
28 989 Kč
27 829 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Pedras Da Rainha s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 4. června do úterý 11. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 252 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pedras Da Rainha levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 27829,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve v červnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

6.6. - 11.6.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
28 429 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Pedras Da Rainha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. červen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 11. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 254 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 28429,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve v červnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

6.6. - 13.6.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
32 769 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Pedras Da Rainha s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. června do čtvrtka 13. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 254 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pedras Da Rainha, který je aktuálně na prodej online v ceně 32769,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve v červnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dovolená Algarve - červen 2024 - Pine Cliffs Resort

Pine Cliffs Resort

8.6. - 13.6.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
 
34 419 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, OLHOS DE AGUA, v Pine Cliffs Resort, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. červen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 256 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 34419,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve v červnu, pobytové zájezdy. Speciálně památky, půjčovna aut, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.

Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

8.6. - 13.6.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
28 709 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Vila Branca By Águahotels s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. června do čtvrtka 13. června 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 256 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Vila Branca By Águahotels, který je aktuálně na prodej online v ceně 28709,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Algarve v červnu, léto 2024, pobytové zájezdy.

Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

8.6. - 13.6.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
25 379 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Vila Branca By Águahotels, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. červen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. červen 2024. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 256 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 25379,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Algarve v červnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 36 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Algarve červen 2024. Garance nejnižší ceny dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve v červnu 2024. Rezervaci dovolené v Portugalsku v červnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy Algarve. Dovolená Algarve - červen 2024.

Algarve je oblast, která patří mezi nejoblíbenější turistické cíle Portugalska. Překrásné algarvské pobřeží je přímo požehnané stále slunečným počasím, jež je vyhledávaným místem zejména rodinami s dětmi poskytujících jim spoustu lákadel. Návštěvníci zde mohou např. využít vzrušující vodní parky, či si mohou zajít do zoologické zahrady ve městě Lagos nebo Omega, navštívit historické maurské hlavní město Silves nebo se jen tak projet ve vláčku či na lodi, zejména v okolí Lagosu, kde se nalézají obdivuhodné skalní útvary a jeskyně. Milovníci pěší turistiky nechť ať zamíří do lesů Serra de Monchique.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Portugalsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Portugalsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Algarve - červen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Portugalsku? Vybírejte pobyt v Portugalsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Algarve 2023 nebo Algarve 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Algarve 2023 nebo First Minute Algarve 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Algarve levně nebo luxusní dovolená Algarve.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Portugalsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Algarve si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Portugalsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Portugalsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Portugalsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Algarve. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Algarve. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Algarve, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Portugalsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Portugalska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Portugalsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Algarve.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Portugalsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Portugalsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Algarve za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Portugalsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Algarve.

Zajímá vás jak draho je v Portugalsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Portugalsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Portugalsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-portugalsko.cz , všechna práva vyhrazena.