Vyhledávání dovolené v Portugalsku

Dovolená Portugalsko - květen 2024

Dovolená Portugalsko - květen 2024

Monica Isabel Beach Club

2.5. - 9.5.2024
All Inclusive
✈ Mnichov

 
 
28 549 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Monica Isabel Beach Club s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. května do čtvrtka 9. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Monica Isabel Beach Club, který je aktuálně na prodej online v ceně 28549,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Portugalsko v květnu, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Vila Branca By Águahotels

Vila Branca By Águahotels

2.5. - 9.5.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
27 709 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Vila Branca By Águahotels, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. květen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 219 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 27709,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Portugalsko v květnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Oura Atlantico

Oura Atlantico

2.5. - 7.5.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
22 359 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Oura Atlantico s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. května do úterý 7. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Oura Atlantico, který je aktuálně na prodej online v ceně 22359,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Portugalsko v květnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Monica Isabel Beach Club

Monica Isabel Beach Club

4.5. - 13.5.2024
All Inclusive
✈ Mnichov

 
 
33 629 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Monica Isabel Beach Club, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. květen 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 13. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 221 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 33629,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Portugalsko v květnu, pobytové zájezdy, u moře. Průměrné hodnocení Monica Isabel Beach Club je 80 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Monica Isabel Beach Club

Monica Isabel Beach Club

4.5. - 9.5.2024
All Inclusive
✈ Mnichov

 
 
27 029 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Monica Isabel Beach Club s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. května do čtvrtka 9. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 221 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Monica Isabel Beach Club, který je aktuálně na prodej online v ceně 27029,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Portugalsko v květnu, jaro 2024, pobytové zájezdy, u moře. Na základě recenzí od 24 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

4.5. - 9.5.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
23 789 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Pedras Da Rainha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. květen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 221 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 23789,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Portugalsko v květnu, pobytové zájezdy.

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Castelos Da Rocha

Castelos Da Rocha

4.5. - 9.5.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
21 529 Kč

Rekreace na dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, v ubytovacím zařízení Castelos Da Rocha s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. května do čtvrtka 9. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 221 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Castelos Da Rocha, který je aktuálně na prodej online v ceně 21529,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Portugalsko v květnu, jaro 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená Portugalsko - květen 2024 - Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

4.5. - 11.5.2024
Snídaně
✈ Mnichov

 
 
32 099 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Pedras Da Rainha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 11. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 221 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 32099,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Portugalsko v květnu, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Golf, Surfování, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Pine Cliffs Resort

Pine Cliffs Resort

4.5. - 9.5.2024
Polopenze
✈ Mnichov

 
 
35 439 Kč

Pine Cliffs Resort - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Portugalsku v letovisku Algarve, OLHOS DE AGUA, v ubytovacím zařízení Pine Cliffs Resort s počtem hvězdiček: 5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. května do čtvrtka 9. května 2024. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 221 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Pine Cliffs Resort, který je aktuálně na prodej online v ceně 35439,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Portugalsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Portugalsko v květnu, jaro 2024, pobytové zájezdy. Speciálně památky, půjčovna aut, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.


Poloha

Velmi luxusní, rozsáhlý hotelový resort je situován v piniovém háji, na útesu s nádherným panoramatickým výhledem do okolí, v letovisku Faro, jen 100 m od jedné z nejkrásnějších písčitých pláží v oblasti. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo v centru města (obchody, restaurace, bary, historické památky, tradiční trh, diskotéky, půjčovny automobilů motocyklů). Milovníci golfu ocení moderní 9ti jamkové golfové hřiště přímo v resortu. Transfer z mezinárodního letiště Faro trvá 30 minut.

Vybavení

Prestižní hotelový resort disponuje 199 pokoji rozmístěnými vhlavní budově a stylových vilkách, rozmístěných v krásné, pečlivě udržované zahradě. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala srecepcí, směnárnou, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, stylová a la carte restaurace, internetovýkoutek (za poplatek), WiFi připojení (za poplatek), společenskámístnost se satelitní TV, herna, prádelna (za poplatek), úschovnazavazadel, obchůdek se suvenýry, kadeřnictví, golfový obchod, herna, konferenční místnost (moderní audiovizuální technika), škola golfu, fitness centrum, vířivka, masážní salón, půjčovna automobilů, velký venkovní bazén, dětskýbazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníkyzdarma), mini klub, sportoviště a parkoviště.

Ubytování

Stylově zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje smožností přistýlky jsouvybaveny sociálním zařízením (sprcha a vana, kosmetické přípravky, toaleta, fén), telefonem, data portem, klimatizací, rádiem, satelitní LCD TV, minibarem, trezorem (zapoplatek) a balkonem nebo terasou s posezením (výhled na moře nebo do zahrady). Prostornější, luxusně vybavené suity jsou na vyžádání. Dětskápostýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Snídaně podávané formou bohatého bufetu. Hosté si mohou objednat večeře podávané formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hotel je vyhlášený svou vynikající, pestrou kuchyní. Pro děti je k dispozici dětské menu.

Služby

Komfortní hotelový resort si získává své hosty velmi atraktivní polohou, luxusním ubytováním, moderním golfovým hřištěm i prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné bohaté animační programy pro děti i dospělé a zábavná večerní vystoupení. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, tenis, golf, biliár, plavání, šipky, jízdy na kolech, cvičení ve fitness centru a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určen masážní salón, kosmetický salón, vířivka, sauna, solárium, kadeřnictví a venkovní bazén s opalovací terasou.

Služby za poplatek

Internet, trezory, hlídání dětí, masáže, golfová škola, půjčovna automobilů, a la carte restaurace, večeře, sauna, vířivka, solárium, golf, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Krásná, široká písčitá pláž (jemný bílý písek), lemovaná skalami, s pozvolným vstupem do moře a křišťálově průzračnou vodou se nachází 100 m od resortu. Klientům jsou k dispozici střediska vodních sportů a lehátka se slunečníky (za poplatek).

Pedras Da Rainha

Pedras Da Rainha

7.5. - 14.5.2024
Bez stravy
✈ Mnichov

 
 
21 639 Kč

Dovolená Portugalsko First Minute 2024 v lokalitě Algarve, v Pedras Da Rainha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 7. květen 2024 a návratem/příjezdem: úterý 14. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 224 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 21639,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Portugalska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Portugalsko v květnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 47 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Portugalsko květen 2024. Garance nejnižší ceny dovolené v Portugalsku v květnu 2024. Rezervaci dovolené v Portugalsku v květnu 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Portugalska. Dovolená Portugalsko - květen 2024.

Na své Last Minute dovolené v Portugalsku se ocitnete v nejzazším cípu jihozápadní Evropy. Se svou rozlohou 92 000 km² se rovná České republice. K Portugalsku se však také řadí souostroví Madeira a Azory v Atlantském oceánu. Jediným jeho pevninským sousedem je Španělsko. Úředním jazykem Portugalska je portugalština.

Počasí

Počasí je v Portugalsku velmi příjemné, kdy dlouhá horká léta střídají mírné zimy. Oblíbená dovolená bývá zejména v kraji Algarve, kde panuje středomořské klima. Pokud se vydáte v Portugalsku více na sever, očekávejte chladnější a také vlhčí počasí, a to především na horách. Ve vnitrozemí pak převládá kontinentální podnebí. Nejvhodnější dobou k návštěvě Portugalska je jaro - únor, březen, duben a květen, kdy je tato země zaplavena množstvím nádherných květin, či podzim - září nebo říjen, který je ještě poměrně teplý a není zde již tolik turistů jako v červnu, červenci nebo srpnu.

Lisabon

Toto hlavní město Portugalska s více než dvěmi milióny obyvatel se řadí také i mezi jeho nejlidnatější. Lisabon je pulzující, živé a zároveň výstřední město skýtající návštěvníkům velké množství zábavy. Navštívit zde můžete např. podniky ve čtvrti Bairro Alto, či zdejší známý taneční klub Lux. Hledáteli spíše kulturu, zamiřte do Gulbenkianova muzea, které vám umožní nahlédnout do krásné sbírky uměleckých předmětů a starožitností. Milovníci historie a pěších procházek, nechť ať zamíří do nejstarší lisabonské čtvrti Alfama nebo ať shlédnou největší lisabonskou památku, velkolepý klášter Mosteiro dos Jerónimos. Na závěr pak můžete posedět v nejvyhlášenější pekařské kavárně zvané Antiga Confeitaria de Belém.

Algarve

Algarve je oblast, která patří mezi nejoblíbenější turistické cíle Portugalska. Překrásné algarvské pobřeží je přímo požehnané stále slunečným počasím, jež je vyhledávaným místem zejména rodinami s dětmi poskytujících jim spoustu lákadel. Návštěvníci zde mohou např. využít vzrušující vodní parky, či si mohou zajít do zoologické zahrady ve městě Lagos nebo Omega, navštívit historické maurské hlavní město Silves nebo se jen tak projet ve vláčku či na lodi, zejména v okolí Lagosu, kde se nalézají obdivuhodné skalní útvary a jeskyně. Milovníci pěší turistiky nechť ať zamíří do lesů Serra de Monchique.

Estoril

Letovisko Estoril leží 29 km západně od Lisabonu a je navštěvováno zejména pro svůj komplex kasina, golfová hřiště a také nejhezčí zdejší pláž, zvanou Praia de Tamariz, která je lemována pobřežní promenádou s restauracemi a bary.

Porto

Toto druhé největší město Portugalska leží v krásné krajině při ústí řeky Douro. Staré město má pro mnohé kouzelný ráz, jelikož se rozprostírá na březích říčních zákrut a zátok, naleznete zde barokní kostely, úzké středověké uličky i římská opevnění. Čím je však toto kouzelné město hlavně proslulé, je jeho bohatě alkoholizované víno, zvané dle názvu města, portské. Ochutnat jej můžete např. při exkurzi v historických vinných sklepech ve Vila Nova de Gaia, které leží naproti Portu. Udělat si můžete také výlet po řece Douro, kde můžete obdivovat zdejší terasovitě položené vinohrady, či se můžete pokochat paleolitickými skalními rytinami ve Foz Coa, jež jsou nejstaršími uměleckými díly na světě.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Portugalsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Portugalsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Portugalsko - květen 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Portugalsku? Vybírejte pobyt v Portugalsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Portugalsko 2023 nebo Portugalsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Portugalsko 2023 nebo First Minute Portugalsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Portugalsko levně nebo luxusní dovolená Portugalsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Portugalsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Portugalsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Portugalsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Portugalsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Portugalsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Portugalsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Portugalsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Portugalsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Portugalsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Portugalska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Portugalsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Portugalsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Portugalsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Portugalsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Portugalsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Portugalsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Portugalsko.

Zajímá vás jak draho je v Portugalsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Portugalsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Portugalsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Dovolena-portugalsko.cz , všechna práva vyhrazena.